680 Kč / m²
1 428 Kč / balení Balení: 2.1 m²

balení

Vinylová SPC rigidní podlaha systém click 5G 4/0,4 x 229 x 1220 mm

Zátěžová třída - 32

Celková tloušťka - 4,0 mm

Tloušťka nášlapné vrstvy - 0,4 mm

Množství v balení - 2,196 m2

Struktura - hluboké dřevo

Podlahové topení - ano (28 ° C)

Montáž - bez lepidla, plovoucí, zamek I4F V-spára - ano

Rozměr - 1220 x 225mm

Co je to SPC vinylová podlaha

Konstrukce SPC podlah

SPC = Kamenné plastové kompozitní vinylové podlahy. SPC jsou považovány za upgradovanou verzi umělých vinylových podlah. Tuhá podlaha SPC se odlišuje od ostatních typů vinylových podlah svou jedinečně odolnou vrstvou jádra. Hlavním obsahem jádra SPC je prášek z přírodního kamene(až 65%), PVC pryskyřic (25%) a stabilizátorů (10%), které jsou namíchané podle přesné receptury. Jedná se o evoluci a vylepšení běžných luxusních vinylových podlah (LVT). Jádro tak poskytuje neuvěřitelně stabilní základnu pro každou podlahovou lamelu. Jakmile jsou podlahy nainstalovány, vypadají jako jakékoli jiné umělé vinylové podlahy, přičemž jádro je zcela skryto uvnitř.

Každé prkno SPC podlahy je složeno z těchto vrstev:

Nášlapná vrstva: Tato průhledná vrstva je nahoře. Poskytuje odolnost proti poškrábání a skvrnám a snadno se udržuje.
Vinylová vrstva: Tato vrstva poskytuje dekorace pro prkno. Barvy a vzory se tisknou na vinyl.
SPC vrstva: Je to husté, vodotěsné jádro vyrobené z přírodního vápencového prášku, polyvinylchloridu a stabilizátorů. Díky tomu je spc jádro pevné a stabilní.
Integrovaná podložka: Tato vrstva je vyrobena z pěny EXPE, která poskytuje zvukovou izolaci a odpružení.

Vodotěsný materiál, odolný proti vlhkosti
Vzhledem k tomu, že hlavní složkou SPC je prášek z přírodního kamene, funguje dobře v kontaktu s vodou a plísně se nevytvoří, ani při vysoké vlhkosti.

Tvarová stálost
Podlaha SPC je díky přírodnímu obsahu extrémně tvarově stabilní. Může být vystavena teplotě +80 °C, po dobu 6 hodin, při smršťování 0,13;s vlnitostí 0,2 mm.

Protipožární odolnost
Podlaha SPC prošla požárním testem standardu CE, požární odolnost je Bfl-s1. Podlaha SPC je nehořlavá, plamen automaticky ustane za 5 vteřin. Neprodukuje toxické a škodlivé plyny.

Skvělá oděru vzdornost
Podlaha SPC má průhlednou vrstvu odolnou proti opotřebení. Testovací výsledek č. EN660-2: 1999 + A 1: 2003 je skupina T, tedy vynikající odolnost proti opotřebení.

Bez formaldehydu
Jádro SPC je vyrobeno z vysoce kvalitního vápence a PVC pryskyřice, bez škodlivých materiálů, jako je benzen, formaldehyd a těžké kovy a bez ftalátů. Finální produkt prošel zkouškou, z více než 179 různých typů nebezpečných materiálů, chemikálií.

Super jemná protiskluzová třída
Bezpečnost je při výrobě podlah jedním z našich hlavních cílů. Výsledkem je speciálně vyvinutá struktura s protiskluzovou třídou.

Snadná instalace s nízkými požadavky na podklad
Ve srovnání s tradiční LVT podlahou, má SPC zřetelnou výhodu, protože obsahuje tuhé jádro, které může skrýt mnoho nedokonalostí nekvalitního podkladu.