Nechte si podlahu položit našimi montážníky, kteří mají s pokládáním podlah mnohaleté zkušenosti.

Jedná se o nový druh odolné a finančně dostupné podlahové krytiny. Stejně jako guma, plast, PVC a linoleum se používá jako náhrada podlah dřevěných, keramických a kamenných.

Na oblibě získávají nejen díky neomezenému množství dekorů a finanční dostupnosti, ale také kvůli svým vlastnostem. Vinylové dlaždice svými vlastnostmi připomínají spíše gumu, než dřevo a kámen, které napodobují. Díky tomu jsou “bezpečné”, nekloužou, jsou vodě odolné a vyžadují minimální údržbu. Díky instalaci vylepšeným systémem pero drážka – systém Click není potřeba používat lepidla a podlaha je pochůzná ihned po položení.

Co potřebujete pro pokládku podlahy

Pro jednodušší výběr a rozhodování při nákupu podlahy jsme sestavili seznam komponentů, které budete potřebovat.

První krok, než se začne se samotnou pokládkou podlahy, je zajištění rovného podkladu bez prasklin a spár. Srovnání se provádí samonivelační stěrkovací hmotou.
Na připravený povrch se pokládá podložka pod vinylové podlahy. Ta prodlouží životnost vaší podlahy a zároveň poslouží jakozvuková i tepelná izolace.
Na podložku se pokládají vinylové dílce, které drží pohromadě systémem Click.
Okolo stěn se připevní podlahové lišty.

Podložka pod vinyl

První, ale zásadní věc, kterou musíte položit před samotnou podlahou je podložka, která zajistí tepelnou i zvukovou pohodu v místnosti. Vyberte si vhodný typ podle toho, zda máte podlahové vytápění, nebo ne.[/one_half_last]

Podlahové dílce

Všechny naše podlahové dílce nabízejí vysokou odolnost proti poškrábání, opotřebení a vlhkosti, příjemný povrch, nízká hladina kročejového hluku a snadná údržba. Tady je to pouze na Vás, které barevné provedení se vám líbí nejvíc. Ani s jedním neuděláte chybu.[/one_half_last]

Podlahové lišty

Ve chvíli, kdy máte položenou podlahu, je potřeba skrýt konce podlahy pod lišty. K podlahovým dílcům nabízíme ve stejném dekoru i lišty, rohy, spojky a koncovky. Je potřeba počítat s délkou lišty 2,5 m a podle potřeby vzít správný počet rohů, spojek a koncovek.

A nebo si nechte podlahu položit od nás a my se o vše postaráme. A ještě ušetříte 9% DPH. 

Pokud si nejste úplně jistí výběrem podlah, neváhejte se na nás obrátit a my vám poradíme. 

Jiří Souček

Email: js.trade@email.cz

Mobil: +420 607 077 021

Vzorková prodejna podlah a dveří

Stavebníny KUČERA s.r.o.

Slavkovská 1147, 683 01 Rousínov

Otevírací doba:
Po - Pá: 7:30 - 16:00
So: 7:30 - 11:00
Ne: Zavřeno